BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atliktas Europos Tarybos direktyvos, kuria įgyvendinamas vienodo požiūrio į asmenis principas, nuostatų įgyvendinimo Lietuvoje galimybių įvertinimo tyrimas

Data

2011 03 04

Įvertinimas
0

Įgyvendinant LESSED projekto veiklą „Tyrimai įvairiais ES darbotvarkės klausimais" atliktas poveikio vertinimo tyrimas „Pasiūlymo dėl Europos Tarybos direktyvos, kuria įgyvendinamas vienodo požiūrio į asmenis, nepaisant jų religijos ar tikėjimo, negalios, amžiaus arba seksualinės orientacijos, principas, nuostatų atitikimo Lietuvoje galiojantiems įstatymams analizė". Tyrimą atliko Ingrida Ilgauskienė.

Tyrimo tikslas - Europos Tarybos direktyvos (kuria įgyvendinamas vienodo požiūrio į asmenis, nepaisant jų religijos ar tikėjimo, negalios, amžiaus arba seksualinės orientacijos, principas) nuostatų įgyvendinimo Lietuvoje galimybių įvertinimas. Atliekant šį tyrimą buvo peržiūrėtos pasiūlymo dėl direktyvos nuostatos ir siekta pateikti konkrečius pasiūlymus dėl Lietuvos Respublikos teisės aktų pakeitimų. Taip pat siekta, kad, esant žymiems neatitikimams tarp pasiūlymo dėl direktyvos ir LR teisės aktų nuostatų bei esant siūlomų nuostatų neatitikimui Lietuvos interesams, pateikti konkrečias Lietuvai palankias pasiūlymo dėl direktyvos nuostatų formuluotes (su pagrindimu), kurias būtų galima siūlyti Europos Tarybos Socialinių klausimų darbo grupės posėdžiuose.

Tyrimo el. versija skelbiama skiltyje „Dokumentai".