BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aptartos bendradarbiavimo su Azerbaidžanu perspektyvos

Data

2018 09 06

Įvertinimas
0
IMG_2654.JPG

Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis susitiko su Azerbaidžano Respublikos užsienio reikalų viceministru Khalaf Khalafov ir aptarė dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas.
Susitikimo metu akcentuota, kad Lietuva tiksi efektyvesnio bendradarbiavimo su  Azerbaidžanu muitinės ir veterinarijos, gamtos apsaugos bei švietimo srityje.
„Vyriausybės kanceliarijos ekspertai aktyviai dalyvauja Europos Sąjungos Dvynių programos projekte ir padeda Azerbaidžano specialistams modernizuoti bei pertvarkyti valstybės tarnybą. Sėkmingas tarpvyriausybinės komisijos darbas padeda vystyti prekybinius ir ekonominius santykius.  Tikimės ateityje žymiai glaudžiau bendradarbiauti maisto, medienos apdirbimo pramonės, transporto, informacinių technologijų  srityje“,- sakė Vyriausybės kancleris A.Stončaitis.
Susitikimo metu pabrėžta sėkminga Azerbaidžano ir ES bendradarbiavimo eiga - formaliai jau baigtos derybos dėl partnerystės prioritetų.