BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Apskritojo stalo diskusija „Lietuva ir Europos Sąjunga: iššūkiai priešakyje“

Data

2011 07 07

Įvertinimas
0

2011 m. liepos 7 d. Europos politikos studijų centro ekspertai (Centre for European Policy Studies - CEPS) kartu su ministerijų ir kt. Vyriausybei atskaitingų institucijų bei Ministro Pirmininko tarnybos atstovais dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje „Lietuva ir Europos Sąjunga: iššūkiai priešakyje".

Renginio tikslas - kartu su CEPS ekspertais įvertinti Lietuvos nacionalinės  reformų darbotvarkės (kurioje apibendrinamos pagrindinės struktūrinės reformos šalinant kliūtis Lietuvos ekonomikos augimui ir siekiant strategijos „Europa 2020 m." tikslų) prioritetus narystės ES kontekste bei aptarti tolesnes veiklos kryptis. Pagrindinės diskusijos temos - ES finansinis stabilumas ir Euras, biurokratinės naštos mažinimas verslui, socialinės ir sveikatos apsaugos plėtra, energetinis saugumas ir klimato kaita, politiniai iššūkiai Lietuvos kaimynystėje.

Diskusijos dalyvius pasveikino Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius, savo kreipimesi Premjeras teigė: „Man didelė garbė išgirsti Europos politikos studijų centro ekspertų nuomonę apie Lietuvos reformas, iššūkius ir ateities darbus. Lietuva negali varžytis su šalimis, turinčiomis stiprią pramonę, todėl mūsų tikslas - plėtoti aukštąsias technologijas, bendradarbiaujant su Skandinavijos šalimis bei daug dėmesio skiriant švietimui. Siekiant kurti dinamišką, globalią ir konkurencingą Lietuvą, galimybė išgirsti politikos ekspertų vertinimus yra itin naudinga".

Apskritojo stalo diskusijos medžiaga pateikiama skyriuje „Renginiai"