BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Apskrito stalo diskusija: „Kūriniai našlaičiai. Kaip užtikrinti autorių teisių apsaugą"

Data

2011 12 20

Įvertinimas
0

Kultūros ministerija, įgyvendindama Visuomenės švietimo intelektinės nuosavybės teisių klausimais programos 2011 metų įgyvendinimo priemones, kartu su Ministro Pirmininko Tarnyba š.m. gruodžio 22 d. 9.00 val. viešbutyje Artis Centrum Hotels organizuoja apskritojo stalo diskusiją „Kūriniai našlaičiai. Kaip užtikrinti autorių teisių apsaugą ".

Apskrito stalo diskusija rengiama, siekiant inicijuoti diskusiją tarp autorių teisėmis saugomų kūrinių naudotojų (leidyklų, bibliotekų, muziejų ir t.t.), universitetų dėstytojų (autorių teisių specialistų), kolektyvinio administravimo ir kt. asociacijų bei institucijų, siekiant išsamiau išsiaiškinti susiklosčiusią probleminę situaciją dėl kūrinių našlaičių panaudojimo (kūriniai našlaičiai - tai yra autorių teisėmis saugomi kūriniai, kurių teisių savininkai nežinomi arba jų neįmanoma nustatyti ar surasti).

Diskusijos metu tikimasi aptarti galimus sprendimo būdus bei parengti galutinę poziciją Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos pasiūlymui dėl tam tikro leistino kūrinių našlaičių naudojimo, kuris svarstomas Europos Sąjungos Tarybos intelektinės nuosavybės (Autorių teisių pogrupio) darbo grupėje.

Apskritojo stalo diskusijos programa pateikiama skyriuje "Renginiai"