BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

Energetika gamtinės dujos.jpg
2021 09 29
Vyriausybės priemonės leis sumažinti elektros ir dujų kainas

Reaguodama į tarptautinėse dujų ir elektros rinkose susidariusią situaciją, Vyriausybė šiandien pristatė kompleksinį priemonių planą, kurio tikslas – mažinti elektros ir dujų kainų augimo pasaulinėse rinkose įtaką galutinėms vartotojų sąskaitoms.

paveik.jpg
2021 09 29
Vyriausybė pritarė: kaukes uždarose erdvėse dėvėti bus privaloma

Siekiant stiprinti COVID-19 ligos valdymo priemones, Vyriausybė pritarė, kad valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimai, įskaitant privalomą kaukių dėvėjimą uždarose erdvėse, būtų privalomi, nepriklausomai nuo to, ar veiklos vykdomos su Galimybių pasu ar be jo.

paveik.jpg
2021 09 15
Ilgai laukti duomenys: vakcinos veiksmingos net ir nuo delta atmainos

Lietuvos statistikos departamentas vykdo vakcinų veiksmingumo bei galimų šalutinių poveikių stebėseną Lietuvoje. Šiandien viešinamoje pirmojoje ataskaitos dalyje pateikiami duomenys apie gamintojo „Pfizer-BioNTech“ vakcinos „Comirnaty“ efektyvumą apsaugant nuo užsikrėtimo delta atmaina, hospitalizacijos ir mirties.

koronalt.jpg
2021 09 12
COVID-19 pandemijos valdymo priemonės nuo rugsėjo 13 d.

Sparčiai didėjant sergančiųjų skaičiui ir COVID-19 lovų užimtumui ligoninėse, pirmadienį, rugsėjo 13 d., baigsis pereinamasis laikotarpis ir įsigalios patvirtintos papildomos pandemijos valdymo priemonės.

paveik.jpg
2021 09 09
Duomenų apžvalga: stebimas naujas koronaviruso atvejų šuolis

Lietuvoje nuo praeitos savaitės vidurio stebimas naujų koronaviruso atvejų šuolis – jų skaičius auga daugumoje Lietuvos savivaldybių. Tarp naujų atvejų toliau daugėja vyresnio amžiaus asmenų ir tai lemia spartų ligoninių užimtumo augimą – tiek stacionaro, tiek reanimacijos lovų apkrova artėja prie ribos, nuo kurios bus atsisakoma dalies planinių sveikatos ...

paveik.jpg
2021 09 08
Studentai laikinai galės rečiau testuotis, visi piliečiai – laisvai keliauti viešuoju transportu

Galimybių paso neturintys mokiniai galės naudotis visu viešuoju transportu, o studentai – rečiau testuotis. Tokius pakeitimus šiandien priėmė Ministrų kabinetas.

Kanclerė .jpg
2021 09 07
Vyriausybės kanclerė G. Balčytytė dalyvavo Talino aukščiausiojo lygio susitikime skaitmenizavimo tema

Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė antradienį dalyvavo Talino aukščiausiojo lygio susitikime skaitmenizavimo klausimais (angl. Tallinn Digital Summit ) ir pasidalijo Lietuvos gerąja patirtimi skaitmeninės darbotvarkės srityje.

Sutvarkyta foto .jpg
2021 09 01
Iš karo griuvėsių prikeltą mokyklą lietuviai pavertė viena moderniausių Ukrainoje

Šių metų rugsėjo 1-ąją Avdijivkos mieste rytų Ukrainoje duris atvėrė ir vaikų šurmulio prisipildė iš karo griuvėsių prikelta mokykla, kuri dabar yra viena moderniausių šalyje. Ukrainiečių atstatytą mokyklą lietuviai aprūpino moderniausia mokymosi ir laboratorijų įranga, taip pat šalia mokyklos įrengė daugiafunkcį sporto aikštyną.

mokslas.JPG
2021 08 27
Savaitę Vyriausybės veikloje dalyvavę moksleiviai gilinosi į keturias sritis

Rugpjūčio 23–27 d. 13-ą kartą vyko aktyvaus ir pilietiško jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę 2021“.

Vyriausybė .jpg
2021 08 25
Seimo rudens sesijai teikiami svarbius pokyčius įgyvendinančių įstatymų projektai

Siekiant suderinti Vyriausybės ir Seimo darbą, Vyriausybė, planuodama svarbiausių įstatymų projektų parengimą ir priėmimą parlamente, trečiadienį posėdyje patvirtino ir Seimui teikia rudens sesijos darbų programą, kurioje iš viso – daugiau kaip 120 iniciatyvų.

paveik.jpg
2021 08 24
Duomenų apžvalga: COVID-19 hospitalizacijų ir mirčių skaičiai vis dar auga

Naujų atvejų augimas Lietuvoje stabilizavosi, tačiau COVID-19 hospitalizacijų ir mirčių skaičiai vis dar auga.

paveik.jpg
2021 08 18
Duomenų apžvalga: didžioji dalis COVID-19 pacientų – nevakcinuoti asmenys

Rugpjūčio 18 d. duomenimis, per dvi savaites naujų atvejų kilimas Lietuvoje sulėtėjo, tačiau ligoninių užimtumas didėja, auga su COVID-19 susijusių mirčių skaičiai. Didžioji dalis atvejų šiuo metu yra nustatoma tarp neskiepytų asmenų.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 8 Pirmyn