BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

sutartis.JPG
2020 10 16
Pasirašyta kolektyvinė sutartis: ilgesnės atostogos ir geresnės sąlygos mokymuisi

Vyriausybės įgaliotas socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis bei penkios profesinių sąjungų organizacijos penktadienį pasirašė Nacionalinę kolektyvinę sutartį, kuria bazinės pareiginės algos dydis visiems viešojo sektoriaus tarnautojams, darbuotojams ir pareigūnams didinamas iki 177 eurų, o sutartį pasirašiusių...

Krivule.jpg
2020 10 09
Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas: stipri savivalda – stipri valstybė

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Lukas Savickas dalyvavo svarbiausių šalies savivaldos apdovanojimų – „Auksinės krivūlės“ ceremonijoje, vykstančioje jau penkioliktą kartą. 

Gedimino pilis .jpg
2020 10 08
Net trys Vyriausybės kanceliarijos projektai nominuoti prestižiniuose „City, Nation, Place“ apdovanojimuose

Net trys Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupės inicijuoti projektai pateko į prestižinių tarptautinių miestų, šalių ir vietovių rinkodaros ir ženklodaros apdovanojimų „City, Nation, Place Awards“ finalą.

Lukas .JPG
2020 10 05
Vyriausybės vicekancleris: mokytojai kloja Lietuvos pagrindą

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Lukas Savickas dalyvavo Metų mokytojo renginyje Valdovų rūmuose ir savo bei Ministro Pirmininko vardu profesinės šventės proga pasveikino šalies pedagogus.

LRVK_20201001_003 (002).JPG
2020 10 02
Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse – padėkos sportininkams ir jų treneriams

Artėjančios Kūno kultūros ir sporto dienos proga Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkomis ir simbolinėmis dovanomis pagerbti sportininkai ir jų treneriai, 2019 m. spalio 1 d.  – 2020 m. rugsėjo 1 d. iškovoję aukščiausius pasiekimus pasaulio, Europos čempionatuose ir jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse.

Venesuela.JPG
2020 10 01
Vyriausybės kancleris: visada skyrėme ypatingą dėmesį santykiams su pasaulio lietuviais

Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis susitiko su Venesuelos lietuviais, kurie pirmieji atvyko  įgyvendinant Seimo ir Vyriausybės 2019 m. priimtus sprendimus dėl asmenų perkėlimo iš Venesuelos Bolivaro Respublikos į mūsų šalį.

LRVK_20200925_0007.jpg
2020 09 25
Vyriausybės kancleris: turime visada saugoti ir branginti tautų laisvę

Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis dalyvavo Macikų nacistinės Vokietijos karo belaisvių stovyklos, Sovietų Sąjungos Gulago lagerių (1941–1955 m.) aukų pagerbimo ir Armalėnų kaime rastų palaikų kapavietės pašventinimo ceremonijoje.

gestai.JPG
2020 09 24
Paminėtas gestų kalbos pripažinimo Lietuvoje 25-metis

Vyriausybės kanceliarijoje paminėtas gestų kalbos pripažinimo Lietuvoje 25-metis ir aptarti svarbiausi pasiekimai gestų kalbos srityje bei tolesnės bendradarbiavimo galimybės.

klasteris.jpg
2020 09 18
Pristatyta Lietuvos socialinių inovacijų klasterio vizija, skirta buvusiam augustinų vienuolyno kompleksui atkurti ir įveiklinti

Rugsėjo 17 d. asociacija Lietuvos socialinių inovacijų klasteris pakvietė į diskusiją „Sumanios ir atviros visuomenės kūrimas įveiklinant buvusį augustinų vienuolyno kompleksą“ Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje.

posedis.jpg
2020 09 17
Nubrėžtos Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo gairės

Vilniuje, Valdovų rūmuose, vyko Lietuvos ir Lenkijos vyriausybių posėdis, kuriame aptarti bendri esami ir būsimi svarbiausi mūsų šalims darbai, pasidžiaugta pasiekimais ir nubrėžtos bendradarbiavimo gairės.

KRYZIUS .JPG
2020 09 16
Aptarti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos veiklos užtikrinimo klausimai

Vyriausybės kanceliarijoje įvykusiame pasitarime aptarti aktualūs klausimai, susiję su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos veiklos užtikrinimu.

KRYŽKALNIO memorialas partizanams (002).jpg
2020 09 16
Kryžkalnyje – pagarbos ir padėkos ženklas kovotojams už Lietuvos nepriklausomybę

Šios Vyriausybės pastangomis užbaigtas dar prieš gerą dešimtmetį a. a. monsinjoro Alfonso Svarinsko pradėtas kilnus darbas ir pastatytas monumentas Lietuvos partizanams – pagarbos ir padėkos ženklas kovotojams už Lietuvos nepriklausomybę.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 15 Pirmyn