BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

paveik.jpg
2021 09 15
Ilgai laukti duomenys: vakcinos veiksmingos net ir nuo delta atmainos

Lietuvos statistikos departamentas vykdo vakcinų veiksmingumo bei galimų šalutinių poveikių stebėseną Lietuvoje. Šiandien viešinamoje pirmojoje ataskaitos dalyje pateikiami duomenys apie gamintojo „Pfizer-BioNTech“ vakcinos „Comirnaty“ efektyvumą apsaugant nuo užsikrėtimo delta atmaina, hospitalizacijos ir mirties.

koronalt.jpg
2021 09 12
COVID-19 pandemijos valdymo priemonės nuo rugsėjo 13 d.

Sparčiai didėjant sergančiųjų skaičiui ir COVID-19 lovų užimtumui ligoninėse, pirmadienį, rugsėjo 13 d., baigsis pereinamasis laikotarpis ir įsigalios patvirtintos papildomos pandemijos valdymo priemonės.

paveik.jpg
2021 09 09
Duomenų apžvalga: stebimas naujas koronaviruso atvejų šuolis

Lietuvoje nuo praeitos savaitės vidurio stebimas naujų koronaviruso atvejų šuolis – jų skaičius auga daugumoje Lietuvos savivaldybių. Tarp naujų atvejų toliau daugėja vyresnio amžiaus asmenų ir tai lemia spartų ligoninių užimtumo augimą – tiek stacionaro, tiek reanimacijos lovų apkrova artėja prie ribos, nuo kurios bus atsisakoma dalies planinių sveikatos ...

paveik.jpg
2021 09 08
Studentai laikinai galės rečiau testuotis, visi piliečiai – laisvai keliauti viešuoju transportu

Galimybių paso neturintys mokiniai galės naudotis visu viešuoju transportu, o studentai – rečiau testuotis. Tokius pakeitimus šiandien priėmė Ministrų kabinetas.

Kanclerė .jpg
2021 09 07
Vyriausybės kanclerė G. Balčytytė dalyvavo Talino aukščiausiojo lygio susitikime skaitmenizavimo tema

Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė antradienį dalyvavo Talino aukščiausiojo lygio susitikime skaitmenizavimo klausimais (angl. Tallinn Digital Summit ) ir pasidalijo Lietuvos gerąja patirtimi skaitmeninės darbotvarkės srityje.

Sutvarkyta foto .jpg
2021 09 01
Iš karo griuvėsių prikeltą mokyklą lietuviai pavertė viena moderniausių Ukrainoje

Šių metų rugsėjo 1-ąją Avdijivkos mieste rytų Ukrainoje duris atvėrė ir vaikų šurmulio prisipildė iš karo griuvėsių prikelta mokykla, kuri dabar yra viena moderniausių šalyje. Ukrainiečių atstatytą mokyklą lietuviai aprūpino moderniausia mokymosi ir laboratorijų įranga, taip pat šalia mokyklos įrengė daugiafunkcį sporto aikštyną.

mokslas.JPG
2021 08 27
Savaitę Vyriausybės veikloje dalyvavę moksleiviai gilinosi į keturias sritis

Rugpjūčio 23–27 d. 13-ą kartą vyko aktyvaus ir pilietiško jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę 2021“.

Vyriausybė .jpg
2021 08 25
Seimo rudens sesijai teikiami svarbius pokyčius įgyvendinančių įstatymų projektai

Siekiant suderinti Vyriausybės ir Seimo darbą, Vyriausybė, planuodama svarbiausių įstatymų projektų parengimą ir priėmimą parlamente, trečiadienį posėdyje patvirtino ir Seimui teikia rudens sesijos darbų programą, kurioje iš viso – daugiau kaip 120 iniciatyvų.

paveik.jpg
2021 08 24
Duomenų apžvalga: COVID-19 hospitalizacijų ir mirčių skaičiai vis dar auga

Naujų atvejų augimas Lietuvoje stabilizavosi, tačiau COVID-19 hospitalizacijų ir mirčių skaičiai vis dar auga.

paveik.jpg
2021 08 18
Duomenų apžvalga: didžioji dalis COVID-19 pacientų – nevakcinuoti asmenys

Rugpjūčio 18 d. duomenimis, per dvi savaites naujų atvejų kilimas Lietuvoje sulėtėjo, tačiau ligoninių užimtumas didėja, auga su COVID-19 susijusių mirčių skaičiai. Didžioji dalis atvejų šiuo metu yra nustatoma tarp neskiepytų asmenų.

LRVK_20210121_001.jpg
2021 08 17
Pirmuoju Vyriausybės kanclerio pavaduotoju paskirtas Rolandas Kriščiūnas

Rolandas Kriščiūnas nuo 2021 metų rugpjūčio 16 d. pradėjo eiti pirmojo Vyriausybės kanclerio pavaduotojo pareigas. Pirmasis Vyriausybės kanclerio pavaduotojas bus atsakingas už tarptautinius, Europos Sąjungos ir strateginio planavimo klausimus.

konsultacija.jpg
2021 08 12
Kviečiame teikti pasiūlymus dėl misijomis grįstų mokslo ir inovacijų programų temų

Vyriausybės kanceliarija kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Ekonomikos ir inovacijų ministerija organizuoja viešąją konsultaciją ir kviečia teikti pasiūlymus dėl galimų misijomis grįstų mokslo ir inovacijų programų temų.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 9 Pirmyn