BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešosios politikos pokyčių koordinavimo sistemos sukūrimas

Projektas „Viešosios politikos pokyčių koordinavimo sistemos sukūrimas“ finansuojamas iš Europos socialinio fondo.

Projekto numeris 10.1.1-ESFA-V-912-02-0004
Projekto pradžia  2017-06-08
Projekto pabaiga 2022-01-23

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija šiuo metu įgyvendinama projektą „Viešosios politikos pokyčių koordinavimo sistemos sukūrimas“.

Projekto tikslas

Projektu siekiama sukurti viešosios politikos pokyčių valdymo sistemą LR Vyriausybės kanceliarijoje, kuri užtikrins tinkamą nacionalinių viešojo valdymo reformų įgyvendinimą. Projekto įgyvendinimo metu yra koordinuojamas Vyriausybės prioritetinių darbų įgyvendinimas, taikant vieningą projektų valdymo metodiką.

Projekto nauda ir būtinumas

Projektas yra būtinas, siekiant užtikrinti sklandų Vyriausybės prioritetinių darbų įgyvendinimo koordinavimą, pasitelkiant pažangius projektų valdymo principus ir taikant vieningą projektų valdymo metodologiją. Projekto metu yra koordinuojama ne tik numatytų strateginių projektų eiga ir įgyvendinimo terminai, bet ir formuojama bendra Vyriausybės prioritetinių darbų koordinavimo praktika, vertinamas projektų rezultatyvumas, apimties pokyčiai, laiku valdomos rizikos, teikiamos metodinės konsultacijos bei sprendžiamos iškilusios problemos.

Projekto veiklos

  1. Parengti Lietuvos Respublikos Vyriausybės strateginių projektų valdymo metodinius dokumentus.
  2. Koordinuoti Vyriausybės strateginių projektų, skirtų įgyvendinti viešosios politikos prioritetinius darbus, įgyvendinimą.
  3. Apmokyti LR Vyriausybės kanceliarijos darbuotojus taikyti vieningą projektų valdymo metodiką.
  4. Suorganizuoti projektų valdymo mokymus ministerijų darbuotojams, kurie yra įtraukti į strateginių projektų įgyvendinimo komandas.
  5. Suorganizuoti individualius mokymus LRVK kancleriui, ministro pirmininko patarėjams, viceministrams ir ministrų patarėjams strateginių projektų valdymo tema.
  6. Suorganizuoti studijų vizitus į gerosios praktikos užsienio šalis.
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-16