BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Valdymo gebėjimų stiprinimas

Į rezultatus orientuoto valdymo gebėjimų stiprinimas

Projekto kodas (ES) – 10.1.1-ESFA-V-912-01-0023

Finansavimo šaltinis – Europos socialinis fondas

Projekto biudžetas – 498.015,10 Eur.

Projekto pradžia 2019-02-15                            

Projekto pabaiga 2023-09-01

Tikslas – vykdant praktines veiklas gerinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos ir ministerijų darbuotojų strateginio valdymo ir atvirų duomenų valdysenos gebėjimus, stiprinti valstybės valdymo orientaciją į rezultatus  ir gerinti institucijų tarpusavio tinklaveiką bei bendradarbiavimą.

Numatomi projekto rezultatai:

  • Atliktas į rezultatus orientuoto valdymo gebėjimų Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje ir ministerijose vertinimas, siekiant nustatyti gebėjimų esamą situaciją. Atliktos 5 į rezultatus orientuoto valdymo ir atvirų duomenų valdysenos gebėjimų įsivertinimo apklausos ir jų apžvalgos, siekiant stebėti gebėjimų pokytį.
  • Suorganizuotos 10 teminių apskritojo stalo diskusijų, siekiant pristatyti į rezultatus orientuoto valdymo ir atvirų duomenų valdysenos aktualijas. Parengti strateginio valdymo viešajame sektoriuje naujienlaiškio 18 numerių, siekiant pateikti strateginio valdymo ir atvirų duomenų naujienas Lietuvoje ir užsienyje.
  • Parengtos metodinės praktinės rekomendacijos, siekiant padėti kokybiškai rengti ir vertinti strateginio valdymo dokumentus.
  • Parengtos 2 metodinės pagalbos priemonės, siekiant tvariai koordinuoti duomenų atvėrimo klausimus, dalytis gerąja patirtimi.
  • Suteiktos 224 val. konsultacijų ministerijoms, siekiant pagerinti planavimo ir atsiskaitymo bei rengiamų dokumentų kokybę.
  • Surengti mokymai ir praktinės dirbtuvės (174 val.) Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos ir ministerijų darbuotojams, siekiant suteikti žinių ir ugdyti praktinius gebėjimus strateginio valdymo ir atvirų duomenų valdysenos srityse.
  • Surengti 3 gerosios užsienio patirties renginiai, siekiant susipažinti su užsienio šalių praktika strateginio valdymo ir atvirų duomenų valdysenos srityse.

Nauda – sustiprinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos ir ministerijų darbuotojų į rezultatus orientuoto valdymo gebėjimai ir padidinta  tinklaveika strateginio valdymo ir atvirų duomenų srityse leis efektyviau dalyvauti strateginio valdymo procesuose, priimti sprendimus, kokybiškiau rengti ir vertinti strateginio valdymo dokumentus.