BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešojo valdymo grupės vadovės Jurgitos Žilinskienės einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Dalyvauti rengiant Vyriausybės programos įgyvendinimo veiksmų planą ir vykdyti veiksmų, numatytų 2021 m., įgyvendinimo priežiūrą bei teikti pasiūlymus dėl jų įgyvendinimo pagal priskirtas veiklos sritis, ypatingą dėmesį skiriant pokyčiams valstybės tarnybos ir viešojo valdymo, viešųjų paslaugų sritims.
2 užduotis: Užtikrinti, kad Vyriausybei pateiktų teisės aktų projektų dalykinis vertinimas būtų atliktas laiku ir kokybiškai.
3 užduotis: Koordinuoti išvadų ir pasiūlymų pateikimą Ministrui Pirmininkui bei Vyriausybės kancleriui dėl ministerijų 2021-2023 metų strateginių veiklos planų ir plėtros programų projektus (pagal kuruojamas sritis), siekiant, kad jie atitiktų Vyriausybės prioritetus.
4 užduotis: Nagrinėti institucijų ir įstaigų pateiktus klausimus kuruojamuose srityse, rengti pasiūlymus dėl jų sprendimo, organizuoti tarpžinybinius pasitarimus nesuderintiems klausimams nagrinėti.
5 užduotis: Dalyvauti  rengiant Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonių planą ir vykdyti jo veiksmų, numatytų 2021 m., įgyvendinimo priežiūrą bei teikti pasiūlymus dėl jų įgyvendinimo pagal priskirtas veiklos sritis.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-16