BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešojo valdymo grupės vadovės Jurgitos Žilinskienės einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Užtikrinti Vyriausybės programos įgyvendinimo plano veiksmų, numatytų 2022 m. viešojo valdymo, viešojo saugumo, teisingumo, regioninės plėtros, kitose grupės veiklai priskirtose srityse įgyvendinimo stebėseną ir pasiūlymų dėl jų įgyvendinimo laiku pateikimą.

2 užduotis: Organizuoti ir atlikti tinkamą Vyriausybei pateiktų teisės aktų projektų dalykinį vertinimą nustatytais terminais, prioritetinių teisės aktų projektų, įtrauktų į Seimo sesijų darbų programą ir Vyriausybės išvadų Seimui priskirtose srityse rengimo eigos stebėseną, siekiant kad jie būtų pateikti laiku.

3 užduotis: Nagrinėti institucijų ir įstaigų pateiktus klausimus kuruojamuose srityse, rengti pasiūlymus dėl jų sprendimo, organizuoti tarpžinybinius pasitarimus nesuderintiems klausimams nagrinėti.

4 užduotis: Koordinuoti valstybės tarnybos reformos įgyvendinimą ir užtikrinti, kad reformai įgyvendinti reikalingi teisės aktai Vyriausybei būtų pateikti laiku.

5 užduotis: Koordinuoti institucinės sąrangos reformos įgyvendinimą ir užtikrinti, kad institucinės sąrangos reformai įgyvendinti reikalingi teisės aktai Vyriausybei būtų pateikti laiku.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-15