BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Užsienio politikos ir tarptautinių santykių grupės vadovo Andriaus Kalindros einamųjų metų užduotys

  • Užtikrinti grupės veiklos efektyvumą ir darbo organizavimą siekiant įgyvendinti priskirtus Vyriausybės prioritetus ir prioritetines veiklos kryptis, Vyriausybės programos įgyvendinimo plano veiksmus (Vyriausybės prioritetinė kryptis „5.5. Valstybės interesų įgyvendinimo tarptautinėje bendruomenėje užtikrinimas“).
  • Pagal kompetenciją užtikrinti Ministro Pirmininko ir Vyriausybės kanceliarijos vadovybės pozicijų tinkamą atstovavimą formuojant užsienio politikos ir nacionalinio saugumo tikslus ir uždavinius, įskaitant Seimo komiteto formatus.
  • Siekti Ministro Pirmininko didesnio vaidmens formuojant regioninės (BMT, NB8) užsienio ir saugumo politikos prioritetus, ypatingą dėmesį skiriant transatlantinių ryšių stiprinimui, santykių su kaimyninėmis valstybėmis, ypač Lenkija, gerinimui, Šiaurės ateities forumo Vilniuje surengimui.
  • Laiku teikti vadovybei kokybišką informaciją, išvadas ir pasiūlymus dėl ES, galimų rizikų, kylančių „Brexito“ kontekste, užsienio ir regioninio saugumo politikos, žmogaus teisių, išeivijos, istorijos politikos tarptautinių santykių kontekste, bendradarbiavimo su tarptautinėmis žydų organizacijomis klausimais.
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-20