BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Strateginio planavimo ir stebėsenos grupės vadovės Vaidos Budzevičienės einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Užtikrinti Viešojo sektoriaus subjekto metinės veiklos ataskaitos ir viešojo sektoriaus subjektų grupės periodinės veiklos ataskaitos rengimo tvarkos aprašo pakeitimą.
2 užduotis: Užtikrinti Valstybės pažangos strategijai parengti reikalingus atlikti darbus: atnaujinti Valstybės pažangos tarybą ir jos veiklą, vykdyti komunikaciją su Seimo Ateities komitetu, parengti Valstybės pažangos scenarijus.
3 užduotis: Parengti Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo planą.
4 užduotis: Parengti NPP keitimus atsižvelgiant į Vyriausybės programą ir jos nuostatų įgyvendinimo planą, užtikrinti jų stebėseną.
5 užduotis: Toliau plėtoti tinklaveiką tarp ministerijų darbuotojų, dirbančių strateginio valdymo srityje. Gilinti visų institucijų darbuotojų žinias apie strategini valdymo sistemą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-09