BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Socialinės politikos grupės vadovės Eglės Neciunskienės einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Dalyvauti rengiant Vyriausybės programos įgyvendinimo priemonių planą ir užtikrinti Vyriausybės programos įgyvendinimo plano veiksmų, numatytų 2021 m. socialinės apsaugos, sveikatos apsaugos, švietimo, kultūros ir sporto srityse įgyvendinimo stebėseną ir pasiūlymų dėl jų įgyvendinimo laiku pateikimą.
2 užduotis: Organizuoti ir atlikti tinkamą Vyriausybei pateiktų teisės aktų projektų dalykinį vertinimą nustatytais terminais, prioritetinių teisės aktų projektų, įtrauktų į Seimo sesijų darbų programą ir Vyriausybės išvadų Seimui priskirtose srityse rengimo eigos stebėseną, siekiant kad jie būtų pateikti laiku.
3 užduotis: Nagrinėti institucijų ir įstaigų pateiktus klausimus kuruojamuose srityse, rengti pasiūlymus dėl jų sprendimo, organizuoti tarpžinybinius pasitarimus nesuderintiems klausimams nagrinėti.
4 užduotis: Pagal priskirtas veiklos sritis dalyvauti:

  • sprendžiant su sveikatos sistemos atsparumu grėsmėms ir pasirengimu ateities iššūkiams, Covid-19 pandemijos valdymu susijusius klausimus ir užtikrinant Nepriklausomų ekspertų patariamosios tarybos dėl Covid-19 ligos valdymo bei darbo grupės, klausimams, susijusiems su pagalbos COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) sukeltos pandemijos paveiktoms asmenų grupėms teikimu veiklą;  rengiant Gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonių planą (socialinės sanglaudos, sveikatos, švietimo ir įgūdžių, darbo vietų kūrimo srityse) bei teikti pasiūlymus dėl plano veiksmų, numatytų 2021 m. įgyvendinimo;
  • rengiant Nacionalinį susitarimą dėl švietimo;
  • užtikrinant su neįgaliųjų integracija susijusių klausimų sprendimą, įskaitant Švietimo įstatymo nuostatų, susijusių su įtraukiuoju ugdymu įgyvendinimą;
  • bendradarbiaujant su Unesco komisijos sekretoriatu, siekiant užtikrinti efektyvų Lietuvos UNESCO komisijos darbą ir prisidėti prie rezultatyvaus atstovavimo Lietuvai UNESCO veikloje;
  • rengiant Vyriausybės 2020 m. veiklos ataskaitos projektą, teikiant pasiūlymus dėl teisės aktų projektų Seimo pavasario ir rudens sesijoms, kitiems aktualiems strateginio planavimo dokumentų projektams.

5 užduotis: Teikti pasiūlymus Vyriausybės kanceliarijos veiklos procesų tobulinimui (Kaizen).

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-09