BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ekonomikos politikos grupės vadovės Linos Liubauskaitės einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Dalyvauti rengiant Vyriausybės programos įgyvendinimo priemonių planą ir vykdyti veiksmų, numatytų 2021 m., įgyvendinimo priežiūrą bei teikti pasiūlymus dėl jų įgyvendinimo pagal Ekonomikos politikos grupei priskirtas veiklos sritis.
2 užduotis: Dalyvauti rengiant Gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonių planą ir vykdyti jo veiksmų, numatytų 2021 m., įgyvendinimo priežiūrą bei teikti pasiūlymus dėl jų įgyvendinimo pagal Ekonomikos politikos grupei priskirtas veiklos sritis.
3 užduotis: Nagrinėti institucijų ir įstaigų pateiktus klausimus kuruojamuose srityse, rengti pasiūlymus dėl jų sprendimo, organizuoti tarpžinybinius pasitarimus.
4 užduotis: Koordinuoti, kad nustatytais terminais būtų įvertinti Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai Grupei priskirtose srityse (parengtos aiškios ir tinkamos teisės aktų projektų dalykinio vertinimo pažymos).
5 užduotis: Rengti ir teikti pasiūlymus dėl veiklos procesų tobulinimo (Kaizen).

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-16