BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Administravimo departamento Vyriausybės posėdžių organizavimo skyriaus vedėjos Danguolės Sabaliauskienės einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Užtikrinti efektyvią ir rezultatyvią padalinio veiklą,  organizuojant Vyriausybės posėdžius/pasitarimus, tarpinstitucinius pasitarimus. Pateikti pasiūlymus dėl veiklos procesų patobulinimo (Kaizen).
2 užduotis: Koordinuoti Vyriausybės posėdžių ir pasitarimų medžiagos tinkamą parengimą skaitmenizavimo būdu, jos pateikimą posėdžių ir pasitarimų dalyviams.
3 užduotis: Įgyvendinti strateginį tikslą – sumažinti Teisės aktų registro  atmestų teisės aktų dalį, vykdant papildomą teisės aktų peržiūrą padalinyje. Siekti, kad, Vyriausybės posėdžiuose priimti teisės aktai, Vyriausybės pasitarimuose priimti sprendimai būtų tinkamos kokybės ir išleisti nustatytais terminais.
4 užduotis: Atsižvelgiant į informacijos poreikį, rengti informacinę medžiagą,  užtikrinančią  sklandų Vyriausybės posėdžių/pasitarimų, tarpinstitucinių, organizavimą ( rengti klausimų, kuriuos kaip papildomus į Vyriausybės posėdžių/pasitarimų, tarpinstitucinių pasitarimų darbotvarkes prašys įtraukti ministrai, sąrašus, darbotvarkių skelbimą, su numatomų svarstyti klausimų temomis ir kitą informaciją pagal poreikį). Užtikrinti, kad reikiama informacija būtų  pateikta vadovybei nustatytu laiku.
5 užduotis: Užtikrinti, kad vidaus dokumentai ir teisės aktai būtų išversti laiku ir kokybiškai, įgyvendinant Vertimų užsakymo formą. Įgyvendinti veiklos proceso patobulinimą (Kaizen), kuris užtikrintų geresnį darbų paskirstymą ir skaidresnį užsakymų formavimą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-16