BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Administravimo departamento Vyriausybės posėdžių organizavimo skyriaus vedėjos Danguolės Sabaliauskienės einamųjų metų užduotys

  • Įgyvendinti pokyčius, susijusius su numatytos dokumentų valdymo sistemos „Vyriausybės posėdžių / pasitarimų klausimų medžiagos pateikimas dalyviams per specialiąją programėlę“ įgyvendinimu.
  • Koordinuoti Vyriausybės posėdžių ir pasitarimų medžiagos tinkamą parengimą skaitmenizuojant, jos pateikimą posėdžių ir pasitarimų dalyviams.
  • Rengti neformalių ministrų pasitarimų atmintines ir užtikrinti, kad pasitarimuose priimti sprendimai (pavedimai) ne vėliau kaip kitą dieną būtų pateikti Vyriausybės kanceliarijos atitinkamiems padaliniams, prireikus kitoms institucijoms.
  • Sumažinti Teisės aktų registro  atmestų teisės aktų dalį, vykdant papildomą teisės aktų peržiūrą padalinyje. Užtikrinti, kad Vyriausybės posėdžiuose priimti teisės aktai ir Vyriausybės pasitarimuose priimti sprendimai būtų išleisti nustatytais terminais.
  • Optimizuoti vertimo žodžiu paslaugų teikimo organizavimą ir užtikrinti, kad vidaus dokumentai ir teisės aktai būtų išversti laiku ir kokybiškai.
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-19