BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Administravimo departamento Vyriausybės posėdžių organizavimo skyriaus vedėjo Piotr Gerasimovič einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Tinkamai ir laiku suformuoti teisės aktų projektų medžiagą DIVIS ir pateikti svarstyti į Vyriausybės posėdį/pasitarimą, Tarpinstitucinį pasitarimą.

2 užduotis: Tinkamai ir laiku įforminti Vyriausybės posėdžiuose ir pasitarimuose priimtus teisės aktus (nutarimus, sprendimus, rezoliucijas), ir prireikus, Lietuvos Respublikos pozicijų dėl dalyvavimo Europos Sąjungos Teisingumo Teisme pristatyti Vyriausybės pasitarimų darbotvarkių derinimo metu.

3 užduotis: Laiku ir tinkamai parašyti, įforminti ir adresatams išsiųsti tarpinstitucinių pasitarimų protokolus.

4 užduotis: Išplėsti veiklos sritį, įsisavinant naują DIVIS funkcionalumą. Prireikus gebėti sudaryti Vyriausybės posėdžių/ pasitarimų darbotvarkes, bei registruoti priimtus ir pasirašytus teisės aktus DIVIS sistemoje ir juos perduoti į TAR.

5 užduotis: Atlikti Vyriausybės kanceliarijos veiklos procesų patobulinimą (Kaizen).

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-15