BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Administravimo departamento Dokumentų valdymo skyriaus vedėjos Neringos Putramentienės einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Informacinėms grėsmėms atsparumo didinimas LRVK - ugdyti kibernetinio saugumo raštingumą;  Diegiama  dviguba autentifikacija jungiantis prie LRVK informacinių išteklių;  Mokymai LRVK darbuotojams apie kibernetinį saugumą ir socialinę inžineriją; pratybos;  IT sistemų įsilaužimo testai; rengiami informaciniai pranešimai apie kibernetinį saugumą.
2 užduotis: Rekomendacijos ministerijoms, kaip tinkamai ir be klaidų pateikti teisė aktų projektus Vyriausybei svarstyti per TAIS;  Vyriausybės posėdžių programėlės įdiegimas Vyriausybės nariams, ministerijų atstovams, institucijų informavimas, mokymai.
3 užduotis: Vykdant Vyriausybės programos nuostatas (139.5.) Įvykdyti viešąsias konsultacijas dėl Teisės aktų projektų informacinės sistemos (TAIS) naudotojų patirties ir nuomonės dėl sistemos funkcionalumo ir informatyvumo, siekiant stebėti sprendimų projektus ir dalyvauti juos tobulinant, ir pateikti pasiūlymus Seimo kanceliarijai dėl aktualių sistemos patobulinimų. (terminas nuo 2021 m. III ketv.  – iki 2022 m. I ketv.).
4 užduotis: Vyriausybės kanceliarijos veiklos skaitmenizavimas: Sutarčių pilnas procesas   perkeliamas į elektroninę erdvę  - sudaromos galimybės Sutarčių paslaugų vykdytojams prisijungti prie DIVIS išorinio modulio ir pasirašyti Sutartį  el. parašu. Viešųjų pirkimų plano su pakeitimais aktualios versijos sudarymas. Viešųjų pirkimų plano ataskaitos suformavimas pagal nustatytus kriterijus. Archyvavimo  proceso skaitmeninamas / funkcijų suteikimas (Archyvas nuo  2017 m. - ADOC arba skaitmeninių kopijų formatu).
5 užduotis: Duomenų atvėrimas /Veiklos tobulinimas:  1) Duomenų iš įvairių šaltinių online pateikimas  ir atvaizdavimas su  BI įrankiu (VPP , Audito ataskaitos; iš DIVIS duomenų ir kt.);   2) Išanalizuota  dokumentų /siunčiamų pavedimų   statistika,  dokumentų valdymą reglamentuojantys teisės aktai,  pateikti pasiūlymai, kaip    sumažinti  pavedimų  skaičių; pakeisti atitinkami teisės aktai.  3) Pavedimų kontrolės peržiūra ir tobulinimas.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-16