BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Administravimo departamento Dokumentų valdymo skyriaus vedėjos Neringos Putramentienės einamųjų metų veiklos užduotys

1 užduotis: Remiantis efektyvaus rašymo gairėmis sukurti ministerijų ir LRVK padalinių rengiamų raštų, kuriais vykdant pavedimus atsakoma į fizinių ir juridinių asmenų paklausimus, kokybės stebėsenos organizavimo ir vertinimo procesą, suderinti su AVS,  įteisinti LRVK reglamente  ir dalyvauti jį įgyvendinant.

2 užduotis: 1. Kibernetinį Saugumą užtikrinančių  priemonių diegimas: atlikti įsilaužimo, pažeidžiamumo testus, Įdiegti  dviguba autentifikacija jungiantis prie LRVK informacinių išteklių, Microsoft 365 Basic Audit naudojimas, PowerShell skriptai, kurie kasnakt tikrintų prisijungimus.  2.Ugdyti kibernetinio saugumo raštingumą: kibernetinio saugumo mokymai LRVK  socialinės inžinerijos atakų pratybos, mokymai naujokams, Kibernetinis skydas 2022 ir kt.

3 užduotis: Darbo su Slapta informacija aplinkos tobulinimas /Slaptų ĮIRIS plėtra/ įteisinimas: Slaptų / RN  Vyriausybės / Komisijų posėdžių tvarka, 2. Pakeisti Slaptai salių ĮIRIS visas tvarkas; 3. Pakeisti Reglamentą/ tvarką dėl praplėsto SINA tinklo / Grėsmių darbo vietų – nustatyti algoritmą ir atsakomybes, kad būtų užtikrinta jų apskaita ir atsakomybė; 4. Išanalizuoti per URM IĮRIS/ Pateikti pasiūlymus efektyvesniam darbui.

4 užduotis: Veiklos skaitmenizavimas / Veiklos tobulinimas: 1) Atlikti analizę ir perkelti Seimo Išvadų  informacijos vedimą į Share Point  ListS, o stebėseną į Power BI; 2) 10 svarbiausių strateginių darbų perkelti į stebėsenos kalendorių - Power BI; 3) Atlikti analizę  ir įvesti papildomus teisės aktų projektų  duomenis DIVISe dėl tinkamo duomenų  pateikimo ir atvaizdavimo  Power BI  - posėdžių klausimų svarstymo planavimui. 4) Išanalizuoti  DIVIS Adoc formato dokumentų el parašų / laiko žymų problemas ir  galimas automatines priemones jų sprendimui.

5 užduotis: Teikti pastabas ir pasiūlymus dėl DBSIS sistemos klasifikatorių/ procesų, susijusių su LRVK veikla, kūrimu; Testuoti DBSIS funkcijas, teikti pastabas; teikti pastabas visose DBSIS  iteracijose, susijusiose su pavedimų kontrole posėdžiais.  TAP rengimu ir testavimu. Jeigu Seimo kanceliarija inicijuos TAIS galimybių studijos poreikį -   teikti pastabas ir pasiūlymus.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-15