BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija rengia pripažinto nereikalingo arba netinkamo naudoti valstybės turto pardavimą viešame prekių aukcione. Aukcione bus parduodama biuro įranga (Biuro baldai, kompiuteriai, monitoriai, spausdintuvai ir kt). Detalūs sąrašai ir informacija apie parduodamą turtą.

Aukcionas įvyks 2021 m. liepos 20 d. 10.00 val. Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos administracinio pastato rūsio patalpose adresu Gedimino pr. 11, Vilniuje.

Neparduoto materialiojo turto antrasis aukcionas įvyks 2021 m. liepos 26 d. 10.00 val. tuo pačiu adresu.

Parduodamą turtą galima apžiūrėti 2021 m. liepos 15, 16 ir 19 dienomis nuo 9.00 val.  iki 15.00 val. Mokestis iš aukciono dalyvių neimamas.

Minimalus kainos didinimo intervalas 10 % nuo pradinės kainos.

Aukciono dalyviai už aukcione nupirktą turtą atsiskaito bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas po aukciono dienos. Turtas perduodamas po atlikto apmokėjimo. Išsamesnę informaciją teikia -Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Vytautas Krištopaitis, tel. 8 658 42767, el. paštas vytautas.kristopaitis@lrv.lt,  Gedimino pr.11, Vilnius.

Istorinės atminties ir su Lietuvos įvaizdžiu susijusių projektų, įgyvendintų 2020 m., kuriems finansavimą (dalinį ar pilną) skyrė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, vykdymo rezultatai – ataskaita

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-05