Paskatinimai ir apdovanojimai

 • 2019 m. lapkričio 9 dieną Vyriausybės kanceliarijos įkūrimo dienos proga už nuopelnus Vyriausybės kanceliarijos veiklai, nepriekaištingą ir ilgametę tarnybą Vyriausybės kanceliarijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis, (toliau – darbuotojai) buvo skatinti ir apdovanoti:
  –    8 darbuotojai Vyriausybės kanceliarijos Garbės ženklais ,,Už nuopelnus“;
  –    9 darbuotojai Vyriausybės kanceliarijos Garbės ženklais ,,Už nepriekaištingą tarnybą“;
  –    17 darbuotojų Vyriausybės kanceliarijos Pasižymėjimo medaliais;
  –    8 darbuotojai vardinėmis dovanomis;
  –    9 darbuotojai suvenyrais.
  2019 m. už nepriekaištingą veiklą, iniciatyvumą ir ryžtingą savarankišką lyderystę – 1 darbuotojas apdovanotas Vyriausybės kanceliarijos Garbės ženklu ,,Už nepriekaištingą tarnybą“.

 • Už nepriekaištingą pareigų atlikimą ir už 2018 metų veiklos rezultatus Vasario -16 osios Lietuvos valstybės atkūrimo proga buvo paskatinti:
  - 17 darbuotojų vardinėmis dovanomis;
  - 8 darbuotojai Vyriausybės kanclerio padėkomis ir suvenyrais.

 • 2018 m. lapkričio 9 dieną Vyriausybės kanceliarijos įkūrimo dienos proga už nuopelnus Vyriausybės kanceliarijos veiklai, nepriekaištingą ir ilgametę tarnybą Vyriausybės kanceliarijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis, (toliau – darbuotojai) buvo skatinti ir apdovanoti:
  - 2 darbuotojai Vyriausybės kanceliarijos Garbės ženklais ,,Už nuopelnus“;
  - 5 darbuotojai Vyriausybės kanceliarijos Garbės ženklais ,,Už nepriekaištingą tarnybą“;
  - 21 darbuotojas Vyriausybės kanceliarijos Pasižymėjimo medaliais.

 • 2018 m. IV-ą ketvirtį už Popiežiaus vizito organizavimą Vyriausybės kanceliarijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis, (toliau – darbuotojai) buvo skatinti:
  - 5 darbuotojai Vyriausybės kanclerio padėkomis.

_____________________________________________________

 • Už labai gerai įvertintą tarnybinę veiklą 2017 metais 8 valstybės tarnautojai paskatinti vardinėmis dovanomis - planšetiniais kompiuteriais ASUS Zenpad Z301M
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-11-26