BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Naujienos

sutartis.JPG
2020 10 16
Pasirašyta kolektyvinė sutartis: ilgesnės atostogos ir geresnės sąlygos mokymuisi

Vyriausybės įgaliotas socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis bei penkios profesinių sąjungų organizacijos penktadienį pasirašė Nacionalinę kolektyvinę sutartį, kuria bazinės pareiginės algos dydis visiems viešojo sektoriaus tarnautojams, darbuotojams ir pareigūnams didinamas iki 177 eurų, o sutartį pasirašiusių...

Krivule.jpg
2020 10 09
Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas: stipri savivalda – stipri valstybė

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Lukas Savickas dalyvavo svarbiausių šalies savivaldos apdovanojimų – „Auksinės krivūlės“ ceremonijoje, vykstančioje jau penkioliktą kartą. 

Gedimino pilis .jpg
2020 10 08
Net trys Vyriausybės kanceliarijos projektai nominuoti prestižiniuose „City, Nation, Place“ apdovanojimuose

Net trys Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupės inicijuoti projektai pateko į prestižinių tarptautinių miestų, šalių ir vietovių rinkodaros ir ženklodaros apdovanojimų „City, Nation, Place Awards“ finalą.

Lukas .JPG
2020 10 05
Vyriausybės vicekancleris: mokytojai kloja Lietuvos pagrindą

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Lukas Savickas dalyvavo Metų mokytojo renginyje Valdovų rūmuose ir savo bei Ministro Pirmininko vardu profesinės šventės proga pasveikino šalies pedagogus.

Struktūra ir kontaktai

photo

ALGIRDAS STONČAITIS

Vyriausybės kancleris

Įstaigos kontaktai

Gedimino pr. 11, 01103 Vilnius
Tel. (8 5) 266 3711, faks. 8 706 63 895
El. p. LRVkanceliarija@lrv.lt