Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kanclerio A. Stončaičio sveikinimas šv. Velykų proga

Data

2020 04 12

Įvertinimas
0
velykinis kancleris 2 (002).jpg

Mieli Lietuvos žmonės,

visi išgyvename nerimo kupinas savaites, šis jausmas neapleidžia mūsų ir per Didžiąją savaitę. Tačiau aš tikiu, kad ypatingo stebuklo – Šventų Velykų laukimas suteiks mums vilties, tikėjimo ir stiprybės kasdienybės rūpesčiuose.

Šiemet kaip niekada iki šiol mums būtina namų šiluma, artimųjų šypsena ir supratimas. Šios paprastos, o kartu ir ypatingos vertybės amžių amžius teikia žmonijai sielos atgaivą ir dvasinį pakylėjimą. Dalykimės sveikinančiu, drąsinančiu ar guodžiančiu žodžiu su visais, kuriems svarbus Prisikėlimo džiaugsmas. Šiomis dienomis aplankykime mintimis tuos brangius žmones, kurių labai pasiilgome, tačiau dėl nematomo ir labai pavojingo priešo šėlsmo negalime apkabinti...

Mielieji, nuoširdžiai sveikinu Jus visus su Šventomis Velykomis – nepaprastos meilės ir didelės vilties švente. Linkiu, kad Jūsų namuose vyrautų ir džiugus šventinis šurmulys, ir susikaupimas bei tikėjimas. Tik tikėdami esme stiprūs ir nenugalimi. Linkiu visiems jaukių, šviesių ir sveikų Velykų!