Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Projektų valdymo standartas – jau pasiekiamas visiems

Data

2019 06 20

Įvertinimas
0
Vizualas.png

Vyriausybė, skatindama efektyvesnį projektų, programų ir portfelių valdymą Lietuvos Respublikos institucijose, publikuoja projektų valdymo standartą.

„Projektų valdymo standartu susidomėjimą rodė viešojo sektoriaus institucijos. Todėl nusprendėme šiuo geru savo „produktu“ pasidalinti plačiau“, –  sako Vyriausybės kanceliarijos Projektų valdymo grupės vadovė Rozalija Gerenauskienė.

Vyriausybės projektų valdymo standartas reglamentuoja Vyriausybės vykdomų projektų, programų ir portfelių valdymo procesus ir procedūras, siekiant užtikrinti sklandų suplanuoto tvarkaraščio įgyvendinimą, nenukrypti nuo numatytos apimties ir biudžeto, didinti sukuriamą naudą.

Standartą galite atsisiųsti ir taikyti savo organizacijoje, užpildę sutikimo klausimyną, kurį rasite paspaudę šią nuorodą: epilietis.lrv.lt/formos/standartas