Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LRVK neigia skleidžiamą tikrovės neatitinkančią informaciją

Data

2019 05 09

Įvertinimas
0
kanceliarija.jpg

Vakar vykusiuose LRT debatuose kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus Gitanas Nausėda paskelbė tokio turinio informaciją:  „Man teko girdėti, kad kavinėse šiandien po 15 metų jokių nebuvo patikrinimų, kurie mėgintų nustatyti šešėlinių atlyginimų egzistavimą. Todėl šiandien paplitusi praktika mokėti šešėlyje ir sakoma, kad net ir padavėjai, dirbantys Seime ir Vyriausybėje, gauna šešėlinius atlyginimus“.

Vyriausybės kanceliarijoje maitinimo paslaugas teikia UAB „Valgiai ir kita“. Kanceliarijos darbuotojai susisiekė su šios bendrovės atstovais ir pasiteiravo, ar tai, kas buvo pasakyta debatų metu, yra tiesa.

„Visus žmones įdarbiname pagal darbo sutartis, mokame jose numatytą atlyginimą ir sumokame visus reikiamus mokesčius. Apie jokius šešėlinius atlyginimus negali būti net kalbos“, - sakė UAB „Valgiai ir kita“ projektų vadovas Aivaras Stankus.

Vyriausybės kanceliarija ragina visus asmenis susilaikyti nuo neatsakingų ir galimai valstybės institucijų bei įmonių reputaciją menkinančių pareiškimų.